Кошик
26 відгуків
93
+380
93
038-57-43
+380
97
694-68-51
Тентові вироби, сферичні конструкції, намети.
еще...
  • Tentex
  • Статті
  • Тент для автомобіля. Зберігаємо авто під відкритим небом.

Тент для автомобіля. Зберігаємо авто під відкритим небом.

Тент для автомобіля. Зберігаємо авто під відкритим небом.
Тент на легковий автомобіль. Його призначення. Види тентів для авто.

20.09.15

Придбати якісний тент на автомобіль ви можете в цьому розділі!

______

Тенти на легкові автомобілі. Зберігаємо авто під відкритим небом!  

Кожна людина, купуючи "той самий" довгоочікуваний автомобіль, який, на його думку, повинен стати йому помічником, одночасно стикається з низкою проблем його обслуговування. Одним з них є питання зберігання цього самого автомобіля. Адже ні для кого не секрет, що немає нічого вічного під місяцем, і авто, що складається з металевих деталей, також піддається процесам природного руйнування. І от від того, наскільки адекватно ви будете з ним звертатися залежатиме його довговічність. Питання експлуатації під час руху поки відкладемо в сторону. Давайте поговоримо про його зберіганні в період, коли останній взагалі не експлуатується.

Всі ми знаємо яке сильне абразивний вплив має дорожнє покриття на кузов. Величезна кількість пилу, дрібних і часто великих каменів вилітає з-під коліс потрапляючи на його поверхню і тим самим локальним чином руйнуючи його лакофарбову поверхню. Також подібні ушкодження у вигляді ледь помітних подряпин виникають і в процесі технічного ремонту або мийки авто. Подібні подряпини на поверхні кузова особливо добре проглядаються в сонячну погоду.

Всі перераховані вище проблеми є ні що інше, як пошкодження його лакофарбової поверхні і

оголення чистого металу, який при зіткненні з повітрям або рідиною вступає в реакцію активізує окисні процеси (а якщо простіше, виникає іржа). Звичайно ж немає можливості кожен раз перевіряти глибину пошкоджень від подряпин, а також бігти на СТО після кожної поїздки, та й особливого сенсу в цьому немає, особливо якщо на кузові в основному переважають так звані "розводи". У цей час при відсутності гаража кращим рішенням зберігання автомобіля стає його зачехление тентом.

Які ж плюси даного способу? Ну по-перше авто надійно захищене від опадів у вигляді дощу або снігу, оскільки поліестер, в переважній кількості використовується для виробництва тенту є ідеальним гидроизолятом. По-друге тент захистить ваше авто від випадкових механічних впливів чи то від випадкового перехожого або вилетів з під сусіднього від'їжджаючого авто невеликого каменя. У третіх тент для автомобіля захищає останній від природного впливу у вигляді живої природи, особливо від птахів як їх можливого приземлення на кузов так і від їх посліду, який, як відомо, є досить агресивним середовищем для лаку.

Які ж рекомендації по зберіганню автомобіля під тентом?

В принципі особливих вимог немає. Єдине що, перед зачехлением автомобіля на стоянці не полінуйтеся його вимити і дочекатися, поки він висохне. А пояснення просте, в процесі зачехления автомобіля присутній мимовільне ковзання тенту кузова до тих пір, поки він правильним чином і повністю його не накриє. Дані ковзання на брудному кузові ініціюють абразивний вплив піску і пилу і приведуть до все тим же пошкоджень поверхні у вигляді тих же подряпин. У разі, якщо ж автомобіль вимитий але на ньому присутня волога, накриття останньої тентом призведе до небажаних процесів окислення металу в місцях з пошкодженої лакофарбової поверхнею.

Якщо ж ви хочете уникнути прямого контакту тенту для автомобіля з кузовом, ми пропонуємо ознайомитися з каркасним тентом, про який ми говоримо в цьому розділі.

______

Придбати якісний тент на автомобіль ви можете тут!

Меню
Тентові вироби, сферичні конструкції, намети.
+380
93
038-57-43
+380
97
694-68-51
Tentex
Александр, Елена
Україна Київ ул. Доковская, 7
Мапа