Кошик
18 відгуків
TENTEX. Укрывочные решения от профессиионалов!
+380 (93) 038-57-43viber, whatsapp
+380 (97) 694-68-51
Додати відгук

Тент для автомобіля. Зберігаємо авто під відкритим небом.

Тент для автомобіля. Зберігаємо авто під відкритим небом.

Придбати якісний тент на автомобіль ви можете в цьому розділі!

______

Тенти на легкові автомобілі. Зберігаємо авто під відкритим небом!  

Кожна людина, купуючи "той самий" довгоочікуваний автомобіль, який, на його думку, повинен стати йому помічником, одночасно стикається з низкою проблем його обслуговування. Одним з них є питання зберігання цього самого автомобіля. Адже ні для кого не секрет, що немає нічого вічного під місяцем, і авто, що складається з металевих деталей, також піддається процесам природного руйнування. І от від того, наскільки адекватно ви будете з ним звертатися залежатиме його довговічність. Питання експлуатації під час руху поки відкладемо в сторону. Давайте поговоримо про його зберіганні в період, коли останній взагалі не експлуатується.

Всі ми знаємо яке сильне абразивний вплив має дорожнє покриття на кузов. Величезна кількість пилу, дрібних і часто великих каменів вилітає з-під коліс потрапляючи на його поверхню і тим самим локальним чином руйнуючи його лакофарбову поверхню. Також подібні ушкодження у вигляді ледь помітних подряпин виникають і в процесі технічного ремонту або мийки авто. Подібні подряпини на поверхні кузова особливо добре проглядаються в сонячну погоду.

Всі перераховані вище проблеми є ні що інше, як пошкодження його лакофарбової поверхні і

оголення чистого металу, який при зіткненні з повітрям або рідиною вступає в реакцію активізує окисні процеси (а якщо простіше, виникає іржа). Звичайно ж немає можливості кожен раз перевіряти глибину пошкоджень від подряпин, а також бігти на СТО після кожної поїздки, та й особливого сенсу в цьому немає, особливо якщо на кузові в основному переважають так звані "розводи". У цей час при відсутності гаража кращим рішенням зберігання автомобіля стає його зачехление тентом.

Які ж плюси даного способу? Ну по-перше авто надійно захищене від опадів у вигляді дощу або снігу, оскільки поліестер, в переважній кількості використовується для виробництва тенту є ідеальним гидроизолятом. По-друге тент захистить ваше авто від випадкових механічних впливів чи то від випадкового перехожого або вилетів з під сусіднього від'їжджаючого авто невеликого каменя. У третіх тент для автомобіля захищає останній від природного впливу у вигляді живої природи, особливо від птахів як їх можливого приземлення на кузов так і від їх посліду, який, як відомо, є досить агресивним середовищем для лаку.

Які ж рекомендації по зберіганню автомобіля під тентом?

В принципі особливих вимог немає. Єдине що, перед зачехлением автомобіля на стоянці не полінуйтеся його вимити і дочекатися, поки він висохне. А пояснення просте, в процесі зачехления автомобіля присутній мимовільне ковзання тенту кузова до тих пір, поки він правильним чином і повністю його не накриє. Дані ковзання на брудному кузові ініціюють абразивний вплив піску і пилу і приведуть до все тим же пошкоджень поверхні у вигляді тих же подряпин. У разі, якщо ж автомобіль вимитий але на ньому присутня волога, накриття останньої тентом призведе до небажаних процесів окислення металу в місцях з пошкодженої лакофарбової поверхнею.

Якщо ж ви хочете уникнути прямого контакту тенту для автомобіля з кузовом, ми пропонуємо ознайомитися з каркасним тентом, про який ми говоримо в цьому розділі.

______

Придбати якісний тент на автомобіль ви можете тут!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner