Кошик
18 відгуків
TENTEX. Укрывочные решения от профессиионалов!
+380 (93) 038-57-43viber, whatsapp
+380 (97) 694-68-51
Додати відгук

Торгова палатка. Організувати вуличний бізнес? Легко !

Торгова палатка. Організувати вуличний бізнес? Легко !

Все... або майже все про торгових наметах!

Купити торгові намети різної геометрії, розмірів і тентового матеріалу ви можете в цьому розділі!

______

Торгова палатка. Напевно ви не раз зауважували торгові намети на вулицях вашого міста. Так, їх можна знайти практично у всіх центральних та спальних районах. Для кого-то торгові намети стають зручним способом скупитися не вдаючись до походу в супермаркет, хто віддає перевагу закупівлю у таких наметах, так як овочі та фрукти в них часто дешевше і свіже ніж у великих мережах, хто-то з допомогою торгових наметів може собі дозволити на ходу випити пляшку мінералки або слабоалкогольного напою не простоюючи в чергах в тих же великих магазинах, але в будь-якому випадку торгові намети міцно увійшли в наше життя.

У чому ж плюс торгових наметів в організації вуличного бізнесу ?

В першу чергу, звичайно ж в простоті збірки торговельної палатки. Кілька дюралевих трубок без проблем з'єднуються в спеціальних коннекторах протягом не більше 5-10 хвилин. Сам тент на спеціальних обв'язках монтується з такою ж швидкістю. Разом на збір вашої бізнес одиниці піде не більше 10-15 хвилин. Погодьтеся, вражає! Це в сукупності дозволяє організувати торгівлю (на звісно ж орендованому місці) в найкоротші терміни.

Колір торгового намету дозволяє залучати перехожих більш інтенсивно. Для цього використовують яскраві кольори та комбінації як жовтий, коричневий, червоний із чорним, білий із синім та інші.

Щільність тентового матеріалу може бути підібрана під вимоги реальної ситуації з погодними умовами. Наприклад в зимовий або весняно-осінній період підійде більш щільний поліестер, в той час як в літній період більш легкий.

На тентове покриття торговельної палатки може бути нанесено брендування або реклама вашої бізнес-одиниці, що вдвічі підкреслить респектабельність торгової точки, що продається товар під власним брендом!

Торгові намети, виставлені одна біля іншої створять, так званий, торговий ряд, наповнення різним ліквідним асортиментом якого принесе вашому бізнесу додатковий дохід, так як не помітити подібний ряд здалеку просто неможливо!

______

Купити торгові намети різної геометрії, розмірів і тентового матеріалу ви можете в цьому розділі!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner