Кошик
18 відгуків
TENTEX. Укрывочные решения от профессиионалов!
+380 (93) 038-57-43viber, whatsapp
+380 (97) 694-68-51
Додати відгук

Тарпаулін, садовий тент, тент з люверсами, тент з отворами.

Ціна на тарпаулін (тент для накриття об'єктів і виробів) формується від розмірів і щільності тканини. Уточнюється при кожному конкретному випадку по телефону!

 

Тарпаулін ― спеціальний матеріал, отриманий методом плетіння поліпропіленової нитки, покритих поліетиленовою плівкою. Результат ― велика міцність на розрив і водостійкість. Для того щоб краще зрозуміти що таке тарпаулін, просто згадайте плетені поліетиленові мішки з-під цукру. Вони легко витримують вагу до 50 кг. Якщо ви спробуєте його розірвати в руках вас чекатиме розчарування.

Тарпаулін або як часте го називають (садовий тент, тент з люверсами, тент з отворами, укрывочный тент, тент для накриття) оснащується люверсами по краях периметра. З допомогою цих кілець ви зможете його зафіксувати до будь-якої опори. Для забезпечення міцності кріплення люверсів до тарпаулину їх пробивають досить часто, через, приблизно, кожні 15-20 см, це зменшує навантаження на кожного, окремо взятий, люверс.

Температурний режим використання тарпауліна -40 до + 80 С

Для різного типу накрываемых виробів (об'єктів) використовується тарпаулін різної щільності. Відповідно там, де очікується підвищена навантаження на тент і люверси як навіси, переміщення вантажів на швидкості тощо, відповідно підбирається тканина більшої щільності.

Плетений спосіб отримання тарпауліна, з подальшим покриттям його плівкою, що надає можливість використовувати дані тенти для укриття в широкому сегменті!

Ціна на тарпаулін (тент для накриття об'єктів і виробів) формується від розмірів і щільності тканини. Уточнюється при кожному конкретному випадку по телефону!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner