Кошик
27 відгуків
93
+380
93
038-57-43
+380
97
694-68-51
Тентові вироби, сферичні конструкції, намети.
еще...
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7

Маємо можливість надійно доставляти, не заборонених до ввезення , вантажі в СНД (зокрема в країни Митного Союзу), а також пряма доставка вантажів з ЄС в Україну в середньому 3 євро/кг, у напрямку ЄС-Україна володіємо своїм парком бусів!

Консолідаційні склади в ЄС, США та Китаї. Митне очищення. Послуга пошуку постачальників, переговори, встановлення цін EXW, tracking на протязі всього маршруту доставки до кінцевого замовника. У певному списку країн можливість забирати вантаж безпосередньо зі складу постачальника. Територіально офіс знаходиться Санкт-Петербурзі, пошук постачальників, переговори, tracking та інше ― в Києві.

Працюємо як комплексно, так і окремими послугами. Оплата ― диференційована поетапна! за кожну послугу за передоплатою по сліду. критеріями:

1. пошук постачальника товару ― 50 usd

2. переговори з постачальником за цінами, обсягами закупівлі, пошук пакувальної інформації, вирішення питань строків, способу доставки ― 50 usd

3. При остаточному згодою замовника працювати з обраним постачальником, рішення всіх питань з нашим головним офісом по оплаті товару в країну постачальника, транзакція переказу коштів, можливість складання юр. договору на постачання та інші технічні моменти ― 50 usd

4. у випадку оплати товару та початку руху вантажу (крім напрямки ЄС ― Україна), вартість послуги 10% від інвойсу мінус вже оплачені 150 usd попередніх послуг. У випадку прямої доставки вантажу з ЄС в Україну, вартість даної послуги близько 3 євро/кг мінус вже оплачені 150 usd попередніх послуг!  

Досвід 10 років! Постійно на зв'язку!

Надійна доставка вантажів в СНД. Очищення. Пошук постачальників. Перевірка товару в країні відправлення.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Меню
Тентові вироби, сферичні конструкції, намети.
+380
93
038-57-43
+380
97
694-68-51
Tentex
Александр, Елена
Украина Київ ул. Доковская, 7
Мапа