Кошик
18 відгуків
TENTEX. Укрывочные решения от профессиионалов!
+380 (93) 038-57-43viber, whatsapp
+380 (97) 694-68-51
Додати відгук

Надійна доставка вантажів в СНД. Очищення. Пошук постачальників. Перевірка товару в країні відправлення.

Маємо можливість надійно доставляти, не заборонених до ввезення , вантажі в СНД (зокрема в країни Митного Союзу), а також пряма доставка вантажів з ЄС в Україну в середньому 3 євро/кг, у напрямку ЄС-Україна володіємо своїм парком бусів!

Консолідаційні склади в ЄС, США та Китаї. Митне очищення. Послуга пошуку постачальників, переговори, встановлення цін EXW, tracking на протязі всього маршруту доставки до кінцевого замовника. У певному списку країн можливість забирати вантаж безпосередньо зі складу постачальника. Територіально офіс знаходиться Санкт-Петербурзі, пошук постачальників, переговори, tracking та інше ― в Києві.

Працюємо як комплексно, так і окремими послугами. Оплата ― диференційована поетапна! за кожну послугу за передоплатою по сліду. критеріями:

1. пошук постачальника товару ― 50 usd

2. переговори з постачальником за цінами, обсягами закупівлі, пошук пакувальної інформації, вирішення питань строків, способу доставки ― 50 usd

3. При остаточному згодою замовника працювати з обраним постачальником, рішення всіх питань з нашим головним офісом по оплаті товару в країну постачальника, транзакція переказу коштів, можливість складання юр. договору на постачання та інші технічні моменти ― 50 usd

4. у випадку оплати товару та початку руху вантажу (крім напрямки ЄС ― Україна), вартість послуги 10% від інвойсу мінус вже оплачені 150 usd попередніх послуг. У випадку прямої доставки вантажу з ЄС в Україну, вартість даної послуги близько 3 євро/кг мінус вже оплачені 150 usd попередніх послуг!  

Досвід 10 років! Постійно на зв'язку!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner