Кошик
18 відгуків
TENTEX. Укрывочные решения от профессиионалов!
+380 (93) 038-57-43viber, whatsapp
+380 (97) 694-68-51
Додати відгук

Купольні конструкції. Сферичні намети.

RU / ENG

Геодезичний купол - Це універсальна конструкція, яка увібрала в себе такі властивості як надійність, стійкість до навантажень, экологичночть, міцність, герметичність, безпека в умовах негоди. Каркас розрахований на вітрове навантаження до 25 метрів в секунду ! На практиці витримує ураганні вітри понад 100 км/год ! Факти документально засвідчені у Флориді (США). Сферичні конструкції можна застосовувати в галузях продажів, використовуючи їх як торгові павільйони, намети для відпочинку, мінімальна місткість яких від 15 чоловік і вище. Сфери використовуються як мобільні лазні, теплиці, накриття на басейни тощо

Очевидні переваги будівель на основі геодезичного купола визначаються властивостями сфери:

 • Максимальний внутрішній об'єм при однаковій з «прямокутним» будовою корисної площі. – Більше повітря і світла. Менше – до 30% витрат на будівельні матеріали.

 • Мінімальна площа зовнішньої поверхні при однаковій з «прямокутним» будовою корисної площі. – Менше розсіюється тепла взимку. Менше тепла поглинається влітку. Відповідно знижуються (до 30%) витрати на обігрів і кондиціонування.

 • Геодезичний купол дуже легкий. – Для будівництва купольного будинку не потрібен потужний і дорогий фундамент.

 • Геодезичний купол має будь-яку кількість вікон, ви можете склити весь купол – це майже не вплине на його міцнісні характеристики.

 • Сфера – дуже міцна конструкція, в ній немає окремої «даху», кроквяної системи, важких перекриттів. Тому купольний будинок має високу сейсмоустойчивостью, і руйнування навіть 35% елементів конструкції не призводить до її обвалення.

 • Недосяжна для інших будівель міцність, дозволяє купольним будівель витримувати велике снігове навантаження.

 • Неперевершена аеродинаміка куполів забезпечує відмінне об'їзд вітрами. – Купольні будинки довели свою неперевершену стійкість під час руйнівних ураганів та смерчів на узбережжі США.

 • Невеликий купольний будинок не має несучих стін, у великому – несучі стіни можна встановлювати досить довільно, що дає більше свободи при внутрішньому плануванню.

 • Через меншу площу поверхні проникає менше звуків, що робить життя в купольному будинку більш комфортною.

 • Симетрія сфери дозволяє найбільш ефективно орієнтувати в просторі розміщені на ній сонячні батареї і модулі сонячних колекторів.

 • Купольний будинок можна як завгодно розмістити на ділянці – він все одно «круглий».

___________________________________________________________________________________________

We're definitely one of the CIS leaders manufacturer of so-called Geodomes and variety Spherical Constructions of different diameters purposes and to use.
TENTEX's pursuing goal to deliver you as wide range of service as possible starting from comprehensible consulting & finishing with complete sphere installation on the site of the client.
Material and price level could vary depending on following features:

- geographical specialities i.e. climate, landform and ground features
- purpose to use
- own customer preferences

struts: stainless steel, aluminium, wood, iron

covering: PE (polyester) Cordura, Oxford, BoboTextile

joints: stainless steel, aluminium, wood, iron

Each spherical strut, joint or covering could be easily picked in different customized way to ensure constructure solidity, aesthetic exterior inside and comfort to use!

Basic diameters we produce:
- 5,6 m - 6m - 7m - 8m - 9m
could Also be customized with an additional lighting systems, solid ground-base and partitions inside to keep indoor warm as long as possile.

Feel free to contact us: tentex.info@gmail.com skype: strongman973

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner